NASTAVLJA SJAJNU FORMU / Real razbio Zvezdu u Beogradu: Delije brutalno vrijeđale Hezonju, on im 'uzvratio' double-doubleom

Real Madrid je vodeća momčad Eurolige s 14 pobjeda u 15 utakmica. Najbliži pratitelji branitelja naslova su Barcelona i bolonjski Virtus sa po 10 pobjeda iz 14 nastupa.

19.12.2023.
21:17

Hrvatski košarkaški reprezentativac Mario Hezonja odigrao je još jednu odličnu euroligašku utakmicu i bio najbolji igrač Real Madrida koji je na gostovanju u Beogradu svladao Crvenu zvezdu sa 72-58.

LUDNICA U NBA /

Veličanstveni Ivica Zubac ostvario rekord sezone, James Harden imao svoj neviđeni šestominutni šou: 'Bilo ga je zabavno gledati'

Hezonja je u igri proveo 31 minutu, a završio je dvoboj sa 17 koševa i 10 skokova. Francuz Vincent Poirier je za pobjednike postigao 14 poena, a Senegalac Eli Ndiaye je ubacio 10.

Pred kraj prve četvrtine Delije su brutalno izvrijeđale hrvatskog reprezentativca. Štark Arenom orilo se "pi*ko ustaška", ali Hezonja nije dozvolio da ga to omete.

Kod Crvene zvezde su po 14 koševa postigli su Luka Mitrović i Miloš Teodosić.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Kauboja na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.