KAKVA KLASA / Real nastavio dominaciju u Europi: Hezonja opet pokazao kako se to radi i došao do 20. pobjede s klubom

U samo 17 minuta provedenih u igri imao je sveukupno 16 koševa, pet skokova te jednu asistenciju

25.1.2024.
23:42
profimedia

U 23. kolu Eurolige Real Madrid je na domaćem terenu pobijedio Olympiakos 90-85, upisavši tako 20. pobjedu u ovom natjecanju.

GIANNIS UKRAO ŠOU /

Bojan Bogdanović odigrao vrlo dobro, ali nije uspio spasiti Detroit Pistonse novog poraza

Hrvatski reprezentativac Mario Hezonja nastavlja briljirati i dalje. U samo 17 minuta provedenih u igri imao je sveukupno 16 koševa, pet skokova te jednu asistenciju.

Madridski je klub do pobjede ipak odveo bosanskohercegovački košarkaš Džanan Musa koji je imao učinak od 20 koševa, pet skokova i tri asistencije. Za goste je najbolji bio Kostas Papanikolaou koji je ubacio 25 koševa, imao četiri skoka, ali bez asistencija.

Real Madrid uvjerljivo prvi na ljestvici gdje ima omjer pobjeda i poraza 20-3, a iza njega je Barcelona s omjerom pobjeda i poraza 15-7. Olympiakos se nalazi na devetom mjestu omjerom 12-11.

Napete i atraktivne utakmice Europskog prvenstva gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.