OZLIJEDIO SE ALEN HALILOVIĆ: / Las Palmas srušio Athletic Bilbao

U 4. kolu nogometnog prvenstva Španjolske Las Palmas je u nedjelju na domaćem terenu protiv Athletica iz Bilbaoa slavio sa 1-0, a strijelac je bio Loic Remy u 87. minuti.

17.9.2017.
21:31

Hrvatski veznjak Alen Halilović igrao je do 37. minute za Las Palmas, kada je napustio teren zbog ozljede. Do tada je bio prilično aktivan u napadačkim akcijama Las Palmasa, a u 6. minuti njegov udarac u gornji desni kut zaustavio je vratar gostiju.

ŠOK I NEVJERICA: Najskuplje pojačanje u povijesti Barce zadobilo tešku ozljedu! Pauzirat će 4 mjeseca

Alaves je otpustio trenera Luisa Zubeldiju nakon poraza od Villarreala 0-3. Zubeldija je preuzeo Alaves u lipnju nakon odlaska Mauricija Pellegrina u engleski Southampton. Zubeldija je na kormilu kluba izdržao samo četiri kola, a Alavés je posljednji sa četiri poraza i bez postignutog gola.

Večeras Real Sociedad dočekuje Real Madrid.