ODLIČNA PARTIJA HRVATSKOG ŠUTERA: / Bogdanović se ispričao navijačima na najbolji mogući način

Dan nakon što je uprskao protiv Bostona, Bojan Bogdanović je zablistao protiv Atlante

21.12.2017.
8:34

"Znam što sam napravio protiv Bostona, nisam spavao dvije noći i ovakva mi je utakmica trebala da zaboravim. Svi su mi pomogli da zaboravim pogrešku iz prošle utakmice, a trebao mi je ovakav napadački učinak da i sam to izbacim iz glave", kazao je Bojan Bogdanović nakon 105-95 pobjede Indiana Pacersa protiv Atlanta Hakwsa referirajući se na izgubljenu loptu u smiraju ogleda protiv Celticsa kojim je momčad usmjerio prema porazu.

[VIDEO] TRAGIČAR BOGDANOVIĆ UKRAO POBJEDU SVOJOJ INDIANI: /

Evo kakvom je nesmotrenošću Babo odlučio utakmicu

U noći na četvrtak na parketu je Bogdanović bio u onom starom, kvalitetom prepoznatljivom izdanju te je protiv Hawksa odigrao napadački vrlo dobru utakmicu okončavši svoj trud sa 19 poena, gađajući 8-15 iz igre u 33:27 minuta provedenih na parketu. Koš manje za Hawkse ubavio je John Collins.

Poraz za Hezonju i Bendera

Za razliku od Bogdanovića, ostali hrvatski košarkaši koji su izlazi na parket nisu imali razloga za kolektivnu euforiju nakon odigranih susreta. Igrači Orlando Magica, s Hezonjom u startnoj petorci, poraženi su United Centru od Chicago Bullsa, a bilo je 112-94. Dobru utakmicu odigrao je Mario pogodivši pet od deset pokušaja iz igre za 12 koševa.

Priliku je dobio i Dragan Bender čiji su Phoenix Sunsi poraženi od Los Angeles Clippersa 95-108, a iskoristio ju za osam poena u 22 odigrane minute. Stigli su oni nakon 2-5 za tri poena i 3-7 ukupno protiv momčadi koju je koševima predvodio Austin Rivers (21), ali zapravo Miloš Teodosić koji je imao čitav niz lijepih dodavanja, a jedno od njih bilo je i ovo kroz Benderove noge:

Zaustavljen čudesan niz Rocketsa

Ivica Zubac nije dobio priliku u pobjedi Los Angeles Lakersa protiv Houston Rocketsa za koje je briljirao James Harden s 51 košem i devet asistencija, ali koji nije sam uspio produljiti niz od četrnaest uzastopnih pobjeda svoje momčadi. Kraj je stigao rezultatom 122-116 za Lakerse koje je predvodio rookie Kyle Kuzma s učinkom karijere od sedam trica i 38 poena.