MARIO, PA NE NJEGA: / Pogledajte kako je Hezonja naučio važnu lekciju

Hrvatski košarkaški reprezentativac Bojan Bogdanović i njegovi Brooklyn Netsi doživjeli su težak poraz 102-75 na gostovanju kod San Antonio Spursa u petak odigranoj utakmici.

31.10.2015.
12:33

Netsi su na poluvremenu vodili 47-42, a u drugom poluvremenu domaćini su odigrali odlično, ostavivši goste na samo 28 postignutih koševa. Bogdanović je igrao 19 minuta (nije ulazio u posljednjoj četvrtini), postigavši šest koševa i ostvarivši četiri skoka. Kod domaćina je najbolji bio Kawhi Leonard sa 16 koševa i 10 skokova, a kod Netsa Brooke Lopez sa 17 koševa. San Antonio je skupio 56, a Brooklyn 32 skoka u utakmici.

Rudež i Dukan nisu ulazili u igru

U petak su igrale momčadi ostalih hrvatskih igrača, ali je samo Mario Hezonja zaigrao u domaćem porazu Orlando Magica od Oklahoma City Thundera 136-132 nakon dva produžetka. Igrao je 14 minuta i 16 sekundi, postigavši jednu tricu iz tri pokušaja, a trener ga nije uvodio u igru u produžecima. Možda jer je u obrani puštao ponajboljeg igrača na svijetu, Kevina Duranta...

https://twitter.com/SBNationNBA/status/660244253906329600 Rezultati: Cleveland – Miami 102-92, Orlando – Oklahoma City 136-139 (2 produžetka), Philadelphia – Utah 71-99, Boston – Toronto 103-113, Detroit -Chicago 98-94 (produžetak), Atlanta – Charlotte 97-94, Milwaukee – Washington 113-118, San Antonio – Brooklyn 102-75, Denver – Minnesota 78-95, Houston – Golden State 92-112, Sacramento – LA Lakers 132-114, Phoenix – Portland 110-92.