ODLIČNA PREDSTAVA / Luka Šamanić odigrao najbolju utakmicu otkako se vratio u NBA: O zakucavanju pokraj LeBrona Jamesa se priča

Luka Šamanić odigrao je najbolju utakmicu u NBA ligi otkako je prije osam dana potpisao desetodnevni ugovor s Utah Jazzom

5.4.2023.
8:52

Utah Jazz je nakon produžetka kod kuće izgubio od Los Angeles Lakersa 133-135. Pobjedu gostima košem 27 sekundi prije kraja donio je LeBron James.

ponašaju se kao djeca /

Dva najveća rivala u povijesti NBA-a ponovno u sukobu, legenda proučila najvećem ikada: 'Nazvao me š****, neka mi se javno ispriča'

James je bio i najbolji pojedinac utakmice s 37 poena, pet skokova i šest asistencija. Kod Jazza po 23 poena ubacili su Talen Horton-Tucker i Kelly Olynyk.

Sjajnu utakmicu kao starter odigrao je Luka Šamanić koji je za 22 minute na parketu ubacio 12 poena uz četiri skoka i dvaij asistencije. Bila mu je to četvrta utakmica u dresu Jazzera otkako je potpisao desetodnevni ugovor, a prethodne tri u prosjeku je ubacivao 5,7 poena.

Hrvatski košarkaš istaknuo se i sjajnim zakucavanjem kada je pobjegao Jamesu pa potom odlično iskoristio dodavanje Olynyka.

Na parketu je noćas bio i Dario Šarić koji je u porazu Oklahoma City Thundera od Golden State Warriorsa 136-125 za 20 minuta ubacio pet poena, uz četiri skoka i jednu ukradenu loptu.

Prvake je do pobjede vodio Steph Curry s 34 poena, pet skokova i šest asistencija. Jordan Poole je ubacio 30, od čega 18 u zadnjoj četvrtini. Draymond Green je dodao 17 poena i devet skokova. Kod Oklahome najbolji je bio Shai Gilgeous-Alexander sa 32 poena.