LUDNICA UOČI POČETKA SEZONE: / Clippersi se vratili iz mrtvih i svladali Blazerse

23.10.2015.
9:21
AFP, STR

Ukupno 22 poena, osam skokova i pet asistencija dobili su Clippersi od Blakea Griffina, a 19 je, od čega 14 u posljednjoj četvrtini, isporučio veteran Paul Pierce. U redovima poražene gostujuće momčadi posebno je raspoložen bio Damian Lillard s 39 poena i devet asistencija.

Uvjerljivi prvaci

Sjajnu večer, otvorenu s 14 koševa, šest asistencija i četiri skoka u uvodnih samo devet minuta utakmice, kasnije je ipak malo pokvario sa osam izgubljenih lopti i šutom za tri poena 1-10.

Spomenimo i uvjerljivu 136-97 pobjedu prvaka Golden State Warriorsa protiv druge momčadi iz Los Angelesa, Lakersa. Stephen Curry (deset asistencija) i Klay Thompson ubacili su po 24 poena svaki, a jednog manje dodao je Harrison Barnes. Devetnaest koševa za Lakerse, koji su igrali bez Kobea Bryanta, postigao je Lou Williams. Iz te utakmice treba izdvojiti i ovo: