NBA / LeBron James upisao prvu pobjedu, Šarić i Philadelphia opet izgubili

Apsolutno je izdominirao Buck Giannis Antetokounmpo s "zvijerskim" triple-doubleom

25.10.2018.
9:26
AP Images

Udarna srijeda navečer u NBA ligi ponudila je bogat program od čak jedanaest utakmica. LeBron James konačno je došao do prve pobjede (u četiri utakmice) u dresu Los Angeles Lakersa.

Kralj je zabio 19 poena te dodao sedam skokova i deset asistencija na gostovanju u Arizoni kod Phoenix Sunsa za koje naš košarkaš Dragan Bender nije ubilježio ni minute. Utakmica je završila 131:113.

Bojan Bogdanović sa svojom je Indianom upisao uvjerljivu pobjedu 116:96 na gostovanju kod San Antonio Spursa. Babo je krenuo od prve minute za Pacerse, a utakmicu je završio sa sedam poena i četiri skoka.

Mario Hezonja i njegovi New York Knicksi izgubili su na Floridi kod Miamija 110:87. Naš košarkaš odigrao je dosta "kaubojski". Potrošio je 15 lopti od čega osam trica, a zabio je samo 13 poena uz šut od 26 posto.

Philadelphia je izgubila 108:123 u Millwaukeeju koji ove sezone još uvijek ne zna za poraz. Dario Šarić za Sixerse je zabio 15 poena uz sedam skokova, no apsolutno je izdominirao Buck Giannis Antetokounmpo s "zvijerskim" triple-doubleom od 32 poena, 18 skokova te deset asistencija.

Cleveland Cavaliersi Ante Žižića opet su izgubili. Netsi su ih svladali 102:86, a Žižić je zabio dva poena za četiri minute koje je proveo na terenu.