MONSTRUOZNI HRVAT / Zubac oduševljavao publiku zakucavanjima, pogledajte što je napravio igračima Sacramenta

Iza nas je još jedna luda NBA večer

5.12.2021.
8:15

LA Clippersi Ivice Zupca doživjeli su poraz sinoć kod Sacramnto Kingsa koji su ih svladali sa 104-99, a hrvatski košarkaš je u 29:10 minuta na terenu zabio 12 koševa (šut iz igre 4/6), ugrabio 11 skokova i tome dodao jednu asistenciju, jednu ukradenu loptu u dva bloka.

Sacremento je do pobjede vodio Terence Davis sa 28 koševa, dok je Tyrese Haliburton ubacio 18.

Kod Clippersa najbolji je bio Marcus Morris Sr. sa 21 ubačajem i osam skokova, Reggie Jackson je dodao 18 koševa, a Paul George 15 koševa i 10 asistencija.

Ne ide bez Dončića

Košarkaši Dallas Mavericksa, koji su bili bez Luke Dončića, izgubili su četvrtu uzastopnu utakmicu na domaćem terenu. Ovoga puta su bolji od njih bili Memphis Grizzliesi sa 97-90.

Denver Nuggetsi su u gostima sa 113-99 pobijedili New York Knickse, a najbolji pojedinac pobjedničke momčadi bio je Nikola Jokića sa 32 koša i 11 skokova.

Boston Celtics su kod kuće s visokih 145-117 nadigrali Portland Trail Blazerse. Predvodili su ih Jayson Tatum i Dennis Schroeder koji su utakmicu završili sa 31 košem. Payton Pritchard je ubacio 19, a Marcus Smart 17 za Celticse.

Brooklyn Netse su na iznenadili gostujući Chicago Bullsi koji su slavili sa 111-107 najviše zahvaljujući Zachu LaVineu koji je upisao 31 poen uz osam skokova i šest asistencija i DeMaru Rozanu koji je ubacio 29 koševa. U redovima domaće momčadi najbolji je bio Kevin Durant koji je ubacio 20 koševa, dok je  James Harden upisao 14 poena i 14 asistencija.

Sacramento Kings-  LA Clippers   104-99

(Ivica Zubac je odigrao 29:10 minuta za Clipperse, zabio je 12 koševa i ugrabio 11 skokova uz jednu asistenciju, jednu ukradenmu loptu i dva bloka)

Portland Traila Blazers - Boston Celtics    117-145