IDE MU, U ŽIVOTU IDE MU / Hezonja je opet bio prvo ime susreta u novoj Realovoj pobjedi

Hrvatski reprezentativac već je u prvoj četvrtini ubacio 15 poena, a Madriđani su nakon prve dionice vodili 31-14.

10.12.2023.
15:59

Košarkaši Real Madrida ostvarili su još jednu uvjerljivu pobjedu u sklopu 13. kola ACB lige, a najzaslužniji za slavlje Madriđana opet je bio Mario Hezonja.

SUDAR S MAĐARSKOM /

Pred Hrvatskom ključna utakmica za četvrtfinale SP-a: Igramo za put prema Olimpijskim igrama

Na kraju susreta rezultat na semaforu bio je 97-71, a Hezonja je bio prvi strijelac kraljevskog kluba s 19 poena.

Osim što se nazabijao, Hezonja je uhvatio četiri skoka i podijelio četiri asistencije, a sve to uspio je napraviti za samo 22 minute provedene na parketu.

Utakmice hrvatskih rukometašica u drugom krugu možete uživo gledati na programu RTL Kockica te na platformi Voyo uz stručnog komentatora Filipa Brkića