ZANIMLJIVA NBA VEČER / Dvoznamenkasti Zubac i Bogdanović, pogledajte kako se hrvatski centar iskazao u pobjedi Clippersa

Ivica Zubac je pobjedi Clippersa pridonio s osam skokova, deset koševa i (šut iz igre 4/7) i jednom asistencijom u 24:10 minuta provedenih na terenu. Najbolji pojedinac Clippera je bio Paul George koji je utakmicu završio sa 40 ubačaja i šest asistencija.

23.10.2022.
9:51

LA Clippers Ivice Zubca su u subotu upisali još jednu pobjedu i to protiv Sacramento Kingsa, svladavši ih na njihovom terenu sa 111-109, dok su Detroit Pistonsi Bojana Bogdanovića poraženi od Indiana Pacersa.

BAŠ JE MOĆAN /

Zubac, pa zatresao si nam i ekran! Pogledajte kako je naša NBA zvijezda zakucavala protiv Jokićeva Denvera

Sacramento je predvodio De'Aaron Fox sa 36 poena.

Egal završnica

Nakon što je Fox polaganjem približio Kingse na 105-100 2:22 minute prije kraja, George je pogodio dva koša zaredom stvorivši tako razliku od devet poena za gostujuću momčad. No, Kingsi ne odustaju, Kevin Huerter zabija tricu, a Harrison Barnes jedno od dva slobodnih bacanja i približavaju se na 109-104 minutu i devet sekundi prije kraja. A onda je Fox zabio tricu 41.4 sekundu do kraja i Kings dolaze na tri razlike.

George nakon toga promašuje tricu, ali Nicolas Batum u skoku hvata loptu i Kings su prisiljeni napraviti prekršaj na Norman Powell koji zabija dva slobodna bacanja za pobjedu Clippersa. Fox je pogodio tricu na zvuk sirene za kraj za konačan rezultata 111-109.

Bojan solidan

Detroit Pistons su izgubili od Indiana Pacersa 115-124, a Bojan Bogdanović je u 32:29 minuta koliko je proveo na terenu ubacio 16 koševa (šut iz igre 5/16, trice 4/10) i upisao tri skoka i pet asistencija.

Kod Indiane je najbolji bio rookie Bennedict Mathurin sa 27 koševa i sedam skokova. Tyrese Haliburton je dodao 24 koša, 10 asistencija i pet ukradenih lopti, a Jalen Smith 19 koševa i 15 skokova.

Cade Cunningham je predvodio Pistonse sa 22 koša, četiri skoka i četiri ukradene lopte. Saddiq Bey je ubacio 20 koševa uz 11 skokova.