MOSTARSKA VATRENA KRV / Dvorana se digla na noge, Hrvat poludio zbog sudačke reakcije: 'Bogey trash-talka sa sucem'

Bojan Bogdanović ušao je u raspravu sa sucem zbog jedne sudačke reakcije. Publiku u Vivint Areni u Salt Lake Cityju protestirala je a Hrvat trash-talkao

10.11.2021.
8:46
Screenshot: You Tube

Najbolji hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović noćas je bio zapaženi pojedinac utakmice Utah Jazza i Atlanta Hawksa u kojoj su domaći Jazzeri slavili rezultatom 110-98.

LUDNICA U NBA /

Bogdanović i Zubac odlični: Ivica je bio meta letača Anferneea Simonsa ali i glavni protagonist akcije za tv špice

Babo je odigrao treću najbolju utakmicu u posljednjih 5, s rastom od 5 poena u odnosu na prošlu. Ovog puta, Bogdanović je išao do 18 poena, 1 skok i 1 asistenciju i bio drugi najefikasniji pojedinac svoje momčadi za prekid niza od dva poraza. Šut iz igre imao je 5-13 (38.5%), za tricu 2-5, slobodna 6-6. Babo je bio drugi najbolji strijelac svoje momčadi, iza Donovana Mitchella sa 27 poena uz 5 asistencija i 3 skoka. Pred sam kraj prvog poluvremena, Bogdanović je imao i raspravu sa sucem u kojem je korišten, kako se navodi u Americi i na You Tube kanalu, trash-talk od strane Hrvata.

Sudac nije dao odmah loptu Bogdanoviću

Naime, sudac je 02.7 prije kraja druge četvrtine "prekinuo" brzo dodavanje Jazzera na što je rođeni Mostarac poludio. Sudac mu, točnije, nije htio dati loptu jer je nekome nešto govorio i pritom tri puta ju lupio od parket, upozoravao igrača Utah Jazza da ne ulijeće prije vremena, pa je naš košarkaš ušao u raspravu, negodovao jer nije uspio brzo izvesti bez postavljene obrane suparnika, odnosno na nepostavljenu obranu. Komentator utakmice rekao je kako je u tijeku razgovor Bogeyja i suca zbog lopte. Publiku u Vivint Areni u Salt Lake Cityju protestirala je. Na kraju ništa nije bilo od pokušaja Jazzera.

Rezultati noćašnjih NBA utakmica:

Utah - Atlanta 110-98
Bojan Bogdanović igrao je za Utah 30:52 minuta i postigao 18 koševa (šut za dva 3-8, trica 2-5, slobodna bacanja 6-6) uz po 1 skok i asistenciju
LA Clippers - Portland 117-109
Ivic Zubac igrao je za LA Clipperse 24:08 minuta i postigao 11 koševa (šut za dva 4-5, slobodna bacanja 3-4) uz 7 skokova
Philadelphia - Milwaukee 109-118