EUROLIGA / Double-double Hezonje u novoj pobjedi Reala

Real je na vrhu ljestvice s omjerom 11-1. Uz utakmicu manje Barcelona ima 9-2 te bolonjski Virtus 7-4. Monaco je trenutačno četvrti s omjerom 7-5.

5.12.2023.
23:10

Novu pobjedu upisali su košarkaši madridskog Reala u Euroligi, u dvoboju 12. kola svladali su na gostovanju u Pireju Olympiakos 77-71.

KALKULACIJE /

Senegalke u drugom poluvremenu slomile Kineskinje, evo što to znači za Kraljice šoka

Hrvatski reprezentativac Mario Hezonja bio je jedan od najboljih igrača Madriđana koji su upisali već jedanaestu pobjedu. Za 29 minuta na parketu Hezonja je ubacio 18 poena, a tome je dodao 10 skokova te jednu osvojenu i dvije izgubljene lopte. Za dva poena je gađao 4-7, za tri poena 2-6 te 4-4 s linije slobodnih bacanja.

Prvi strijelac Reala bio je Džanan Musa koji je postigao 23 poena, dok je kod domaćina najbolji bio Thomas Walkup sa 17 poena, četiri asistencije i tri skoka.

Euroliga, 12. kolo:

Anadolu Efes - Panathinaikos 71-68

ALBA Berlin - Žalgiris 64-62

Olympiakos - Real Madrid 71-77

Partizan - Monaco 89-85 (produžetak)

Bayern - Olimpia Milano 91-84 (produžetak)

Utakmice hrvatskih rukometašica u drugom krugu možete uživo gledati na programu RTL Kockica te na platformi Voyo uz stručnog komentatora Filipa Brkića