NBA liga / Dario Šarić debitirao za novi klub pobjedom, Philadelphia bez njega i Covingtona izgubila

Los Angeles Lakersi predvođeni fantastičnim LeBronom Jamesom upisali su četvrtu pobjedu zaredom

15.11.2018.
9:40
AP Images

Dario Šarić sinoć je odigrao prvu utakmicu za svoju novu NBA momčad Minnesota Timberwolvese. I odmah je s njima upisao pobjedu.

Pali su u Minneapolisu New Orleans Pelicansi rezultatom 107:100, a Dario je ušao s klupe i zabio devet poena, tri skoka, dvije ukradene lopte i asistenciju. Najbolji je u redovima Wolvesa bio Karl-Anthony Towns s 25 poena, 16 skokova i tri asistencije.

Mario Hezonja nije najbolje iskoristio svoje minute na terenu u porazu New York Knicksa 128:103 u Oklahomi kod Thundera. U 22 minute zabio je šest poena te dodao šest skokova. Paul George bio je najbolji na terenu s 35 poena.

Dragan Bender i njegovi Phoenix Sunsi upisali su treću ovosezonsku pobjedu. Dosta dobre Spurse svladali su u zemlji kaktusa 116:96, a Bender je u četiri minute na terenu upisao tek jedan skok.

Los Angeles Lakersi predvođeni fantastičnim LeBronom Jamesom (44 poena, deset skokova, devet asistencija, tri bloka) upisali su četvrtu pobjedu zaredom. Kralj je svojom odličnom predstavom postao peti strijelac na vječnoj NBA listi, na kojoj je prestigao Wilta Chamberlaina U Kaliforniji su svladali Portlanda 126:117. Ivica Zubac nije dobio ni minute.