Nba predsezona / Bogdanović startao u petorci Detroita: Siromašna predstava najboljeg hrvatskog košarkaša

Bogdanović je u Detroit došao ovo ljeto.

14.10.2022.
8:48

Košarkaši Memphisa svladali su u gostima Detroit Pistonse 126-111 u predsezonskoj utakmici NBA lige, što je Detroitu bio četvrti poraz u isto toliko nastupa.

Memphis, jedna od najboljih momčadi NBA lige, put prema pobjedi popločala je već u prvoj četvrtini koju je dobila 31-17 protiv jedne od najslabijih momčadi lige. Nakon toga su gosti iz Memphisa samo održavali prednost i na kraju jednostavno ostvarili treću pobjedu u predsezonskom razdoblju.

Hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović startao je u petorci Detroita, kluba gdje je došao ovog ljeta te je za 28 minuta ubacio tek pet poena. Imao je i šest skokova te dvije asistencije uz loš šut iz igre od 1-7. Promašio je tri upućene trice, a s linije slobodnih bacanja je gađao 3-4.