BOGDANOVIĆ NAKON REKORDA OPET BRILJIRAO: / Utah upisala novu pobjedu, čudesne partije Curryja i Westbrooka

Iza hrvatskog košarkaša još je jedna solidna večer na NBA parketu

9.5.2021.
8:41

Nakon što je Denver Nuggetsima u utakmici života utrpao rekordnih 48 poena, hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović odigrao je još jednu odličnu partiju. Ovaj put je u Salt Lake Cityju zabio 20 poena u 50. ovosezonskoj pobjedi i to protiv Houston Rocketsa (124:116).

FRANCUZ BOGDANOVIĆU NAPISAO DA JE 'MAJMUN' NAKON UTAKMICE ŽIVOTA: /

Pogledajte poruku koja je iznenadila mnoge

Uz 20 poena, Bogdanović je svom učinku pridodao po pet skokova i dvije asistencija. Šut iz igre mu je bio 7-16, postigao je jednu tricu iz četiri pokušaja, a promašio je jedno od šest slobodnih bacanja.

LukaŠamanić je odigrao 6:09 minuta za San Antonio u porazu 124-102 od Portlanda. Zabio je sedam koševa i upisao četiri skoka.

A čudesna je noć iza StephenaCurryja koji je postigao 49 poena tijekom tri četvrtine koje je proveo na parketu u pobjedi Warriorsa nad Oklahomom 136-97.

Također, i RussellWestbrook je briljirao s 33 poena, 19 skokova i 15 asistencija . To mu je bio 181. triple-double učinak u karijeri te se na vrhu sada izjednačio s Oscarom Robertsonom. Tako je pomogao da njegovi Wizardsi dođu do pobjede 133-132 nakon produžetaka protiv Indiane.

Rezultati

Indiana Pacers - Washington Wizards 132-133 (produžeci) Philadelphia 76ers - Detroit Pistons 118-104 Toronto Raptors - Memphis Grizzlies 99-109 Denver Nuggets - Brooklyn Nets 119-125 Utah Jazz - Houston Rockets 124-116 (Bojan Bogdanović je odigrao 34:33 minute za Utah, zabio je 20 koševa i upoisao pet skokova i dvije asistencije) Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder 136-97 Portland Trail Blazers - San Antonio Spurs 124-102 (Luka Šamanić je odigrao 6:09 minuta za San Antonio, zabio je sedam koševa i upisao četiri skoka)