Play ponuda

Veliki povratak Željka Mavrovića: Prvi protivnik Srbin?

shimmer fallback

Željko Mavrović se nakon 12 godina vraća se u ring! Sada je i službeno! Legendarna Šaka sa Srednjaka među konopce bi trebao ući 27.

3.4.2013.
9:16
Play ponuda

"Još nemam službenu potvrdu niti bilo kakav potpisan ugovor. No, očekujem da će mi se moj bivši promotor Wilfried Sauerland javiti ovih dana i potvrditi tu priču. Ako se budem borio s Ličinom, imat ću izuzetno čvrstog protivnika koji nikad nije izgubio prekidom", istaknuo je Mavrović, doznaje Večernjak.

33-godišnji Srbin iz Novog Pazara Enad Ličina u karijeri je boksao 26 profesionalnih mečeva od čega je pobijedio u njih 22 (12 nokautom), te doživio četiri poraza.

"Mislim da je to protivnik po mjeri. Kada bih dobio slabijeg borca, mogli bismo taj meč nazvati laganim, a ovo ne bi bio lagan meč. Zasad sam usmjeren prema borbi i vjerujem da će se dogoditi. I nadam se da ću pronaći dovoljno inspiracije da se što bolje pripremim", zaključio je.

Play ponuda
Play ponuda