Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
HABAZIN NAPRAVILA CIRKUS NA VAGANJU: /

Hrvatica se narugala Amerikanki i izbacila je iz takta: 'Pokaži malo poštovanja, nasilnice'

Meč ćete moći pratiti uživo na RTL-u u subotu u izravnom prijenosu od 3:25 ujutro

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Hrvatska boksačica Ivana Habazin i Amerikanka Claressa Shields u četvrtak su odradile vaganje. Niti ono nije pošlo bez tenzija. Ovaj put hrvatska boksačica pojavila se sa sladoledom u ruci te se malo narugala Amerikanki svjesna da se muči sa skidanjem kilograma.

"To je bila moja ideja. Vidim da je jako žedna, a nisam je vidjela niti na doručku niti na večeri", rekla je Hrvatica te je malo ražestila jer joj je suparnica upala u riječ.

"Kad si ti pričala, ja sam šutjela. Pokaži malo poštovanja, nasilnice", poručila je.

Upitana je i kako to da se ne prepušta emocijama nakon nesretnih događaja od prije nekoliko mjeseci kada je napadnut njezin trener za vrijeme vaganja. Zbog toga je otkazan njihov meč.

"Svi ljudi koji me poznaju govore mi da nemam srce. Nemam srce tako da nemam niti emocija, ali imat ću ih nakon što pobijedim", odgovorila je.

"Kako ću nokautirati Claressu? Vidjet ćete. Ona može govoriti da će me nokautirati, ali nema tu snagu, a ja imam i nokautirat ću je", završila je.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike