KLOPP SE NAŠAO U VELIKIM PROBLEMIMA: / Ozlijedio mu se još jedan ključni igrač, Redsi su sada u groznoj situaciji

Engleski prvaci pobijedili su danski Midtylland u 2. kolu Lige prvaka

27.10.2020.
23:39

Engleski prvak Livepoool namučio se u 2. kolu Lige prvaka na Anfieldu protiv debitanta Midtyllanda s 2-0. Obrana Danaca pala je tek u 55. minuti kada je pogodio Jota, a Mo Salah je iz penala u sudačkoj nadoknadi postavio konačan rezultat.

REAL SE NAKON MODRIĆEVOG ULASKA SPASIO OD DEBAKLA: /

Pašalić asistirao u ludoj utakmici Atalante, Liverpool i City sigurni

Redsi su u toj utakmici osvojili tri boda, ali su ostali i bez jako važnog igrača.

Ključna uloga

Brazilski veznjak, koji može igrati i u obrani, Fabinho ozlijedio se u prvom poluvremenu, a britanski mediji pišu da mu je stradala zadnja loža i da bi zbog te ozljede mogao dugo izbivati s terena.