JOŠ JEDAN KIKS NERAZZURRA / Inter nemoćan protiv Udinesea

Nogometaši Intera doživjeli su još jedan neugodan poraz u sezoni punoj padova. Ovaj put ih je svladala gostujuća momčad Udinesea pogotkom Isle u 73. minute.

4.12.2011.
9:28
Youtube

U derbiju 13. kola talijanske lige Udinese je slavio u gostima kod Intera s 1:0, dok je Napoli kod kuće svladao Lecce s 4:2.

U Milanu je Udinese poveo zgoditkom Isle u 73. minuti, a gledatelji su potom u samoj završnici vidjeli čak dva promašena kaznena udarca. Prvo je napadač Udinese Di Natale je promašio penal u 86. minuti, a potom tri minute kasnije i igrač Intera Pazzini. Udinese se pobjedom bodovno izjednačio s Milanom (27) na čelu ljestvice.

Napoli je lako stigao do pobjede nad posljednjeplasiranim Lecceom, a strijelci su bili Lavezzi (26), Cavani (33, 81) i Džemaili (41). Oba pogotka za Lecce dao je Muriel (54, 90).