34. KOLO FRANCUSKE LIGE / I Le Havre odnio bodove Nantesu

Posljednjeplasirana momčad francuske lige pobijedila je s 2-1, a naš Klasnić je u sastavu domaćina igrao od 53. minute.

3.5.2009.
21:06

Nogometaši Le Havrea, posljednjeplasirana momčad lige i gotovo sigurni drugoligaš od sljedeće sezone, pobijedili su na gostovanju kod Nantesa 2-1 u dvoboju 34. kola francuske lige.

Iako su domaći na svom Le Beaujoireu poveli golom Bekamenge u 23. minuti, gosti su, lišeni iakva pritiska i nade, preokrenuli golovima Dialla u 39. i Marangea u 61. minuti.

Ivan Klasnić u igru domaćeg sastava ušao je u 53. minuti umjesto Abdouna. Do kraja nije blistao, ali je izborio jednu priliku domaćih, koju nije iskoristio strijelac prvog gola, Kamerunac Christian Bekamenga, u 73. minuti.

Nantes je na ljestvici četiri kola prije kraja i dalje poravnat (33 boda) sa Sochauxom i Saint-Etienneom u rasponu od 17. do 19. mjesta.

Iznenađenje je kreirao i Rennes gostujućom 1-0 pobjedom kod četvrtoplasiranog PSG-a, čiji su se igrači time udaljili od drugog mjesta, koje sigurno vodi u Ligu prvaka. Jedini gol za goste djelo je domaćeg braniča Sakha u 66. minuti.