DREAM TEAM BEZ REZULTATA / I Dallas pregazio Miami

Dallas je slavio 106:95 i nanio osmi poraz Miamiju. Presudila je treća četvrtina koju je domaćin dobio 31:17.

28.11.2010.
13:13

Muke "Dream Teama" iz Miamija se nastavljaju, noćas su poraženi u gostima kod Dallas Mavericksa sa 95-106, pa sada imaju omjer 9 pobjeda i 8 poraza, što je daleko od očekivanja uoči početka sezone.

Dallas je pobjedu osigurao odličnom igrom u trećoj četvrtini koju su dobili sa 31-17, pa je trener Miamija Erik Spoelstra morao pozvati tri "timeouta" u toj dionici utakmice.

"Može vam se oprostiti da promašujete u napadu, ali to se ne smije odraziti na igru u obrani, barem u defenzivi morate pokazati odlučnost i energiju", kazao je trener Spoelstra.

Kod Dallasa najbolji su bili Caron Butler sa 23, te Dirk Nowitzki sa 22 koša, a u redovima Miamija LeBron James je ubacio 23, a Chris Bosh i Dwyane Wade po 22 poena.