Hrvatski golman briljirao protiv Zlatana i društva

10.2.2014.
7:19
AP

MONTE CARLO - U velikom derbiju 24. kola francuskog nogometnog prvenstva Monaco i Paris St Germain su odigrali bez pobjednika, 1-1 pa je razlika između ova dva klub na ljestvici i dalje pet bodova za pariški sastav.

PSG je poveo golom JavieraPastorea u 8. minuti, a izjednačio je ThiagoSilva pogodivši vlastitu mrežu u 74. minuti. U samoj završnici utakmice ZlatanIbrahimović je imao 'zicer', no hrvatski vratar DanijelSubašić je sjajno reagirao i spasio momčad iz Kneževine poraza koji bi praktički riješio pitanje prvaka.

Ovako ostalo je 1-1, pa PSG i dalje imao pet bodova više.