BARCELONA RAZBILA GRANADU / Hrvati briljiraju u Primeri: Pogodak postigao i Rakitić!

Nakon što je Modrić ranije danas postigao pogodak u pobjedi Reala, isto je pošlo za nogom i drugom hrvatskom reprezentativcu.

27.9.2014.
18:51
AP

BARCELONA - Nakon Luke Modrića u 6. kolu Primere zabio je i IvanRakitić u visokoj pobjedi Barcelone na Nou Campu protiv Granade od 6-0, uz "hat-trick" Neymara i dva gola LeaMessija.

Rakitić je postigao drugi zgoditak na utakmici i to glavom u 43. minuti na dodavanje Messija, a iz igre je izašao u 58. minuti.

Barca se lako obračunala s Granadom, a triput je pogodio Neymar (26, 45+1, 66), dok se Messi upisao u strijelce u 62. i 82. minuti.

Nakon 6. kola Barca vodi s 16 bodova, bez primljenoga gola i gol razlikom od nevjerovatnih 17-0.