Golman Partizana dao gol sa 80 metara! (VIDEO)

Crno-beli su doživeli poraz u prvom pripremnom meču od Ciriha

26.1.2013.
18:07

Fudbaleri Partizana poraženi su u prvom pripremnom meču u Turskoj od švajcarskog prvoligaša Ciriha rezultatom 2:1.

Utakmica će ostati upamćena po pogotku golmana crno-belih Nikole Petrovića koji je sa više od 80 metara zatresao protivničku mrežu.

Cirih je poveo u 14. minutu golom Marianija, u 74. minutu Gavranović je dupliraqo prednost. Rival srpskog šampiona je gol postigao sa igračem manje, pošto je Šikaui isključen zbog dva žuta kartona.

Partizan je smanjio prednost posle retko viđene situacije. Golman Petrović je želeo da ispuca loptu iz svog šesnaesterca, ali je ona nezgodno odskočila i prevarila protivničkog čuvara mreže.

Srpski šampion je meč takođe završio sa desetoricom, jer je i kapiten Ilić isključen.