TEŽAK PORAZ ZA KRAJ / Francuzi očitali lekciju slabim Kaubojima

Hrvatska je odligrala vrlo loše prvo poluvrijeme, poglavito u obrani, pa je u 26. minuti gubila sa čak 4-13. Ipak, s tri gola zaredom do poluvremena malo su popravili dojam, a u drugom poluvremenu su se uspjeli primaknuti i na tri gola zaostatka (14-17), ali bliže nisu uspjeli.

3.11.2013.
21:10
Igor Kralj/PIXSELL

OSLO - Hrvatski rukometaši na pripremnom su turniru za nastup na Europskom prvenstvu koje će se početkom sljedeće godine održati u Danskoj, Bring kupu u Oslu ostvarili jednu pobjedu i dva poraza, te zauzeli treće mjesto. U susretu posljednjeg, 3. kola u nedjelju naši su igrači izgubili od olimpijskih pobjednika Francuza sa 24-29 (7-13).

Izabranici SlavkaGoluže u petak su slavili protiv domaćina Norveške sa 28-26, a u subotu su izgubili od europskih prvaka Danaca sa 28-29.

Pobjednik turnira je Danska, Francuska je zauzela drugo mjesto, Hrvatska treće, a Norveška četvrto.