državni prvaci / FOTO Plivački klub Šibenik briljirao: Unatoč ozljedi, Ana Burazer 'doplivala' do seniorskog zlata

Robert Vukičević je novi apsolutni prvak države na 200 leptir, a u nedjelju je briljirala i Ana Burazer

30.7.2018.
17:09
Facebook / Plivački klub Šibenik

U velikom stilu odrađen je posljednji dan Prvenstva Hrvatske. Naime, članovi Plivačkog kluba Šibenik su briljirali.

Tako je Robert Vukičević novi apsolutni prvak države na 200 leptir, a u nedjelju je briljirala i Ana Burazer. U posljednjoj utrci prije odlaska na studij, unatoč tome što se ozlijedila na zagrijavanju, Ana je doplivala do seniorskog zlata na 100 leđno i tako se okitila naslovom prvakinje Hrvatske, piše Šibenski portal.

Nadalje, u istoj disciplini je Marija Kardum osvojila srebro u mlađe juniorskoj kategoriji, dok je Martina Ševerdija, nakon bronce na 100 prsno, medalju istog sjaja osvojila i na 200 prsno. Robert Vukičević osvojio je, pak, novo zlato. Bio je najbrži na 100 slobodno, mlađe juniorskoj konkurenciji, dok je u apsolutnoj konkurenciji bio četvrti.

Kako Šibenski portal piše, na postolje se popela u ženska juniorska štafeta Šibenika. Marija Kardum, Bruna Lokas, Marta Leković i Martina Ševerdija osvojile su srebro u disciplini 4×100 mješovito. Ana Burazer apsolutna je prvakinja Hrvatske na 100 leđno!