FLOP KLOPP / West Ham izbacio Liverpool iz FA kupa pogotkom u posljednjim sekundama produžetka

Nogometaši West Hama plasirali su se u osminu finala FA kupa nakon što su u ponovljenoj utakmici četvrtog kola na svom stadionu pobijedili Liverpool pogotkom u posljednjim sekundama produžetka.

9.2.2016.
23:42

Igrači hrvatskog trenera Slavena Bilića su poveli pogotkom Michaila Antonija u 45. minuti nakon dodavanja Ennera Valencije. Momčad njemačkog trenera Jürgena Kloppa izjednačila u trećoj minuti nastavka osnovnog dijela utakmice lukavim slobodnim udarcem Philippea Coutinha.

Osmina finala 21. veljače

Nakon 1-1 u 90 minuta, zaigrani su produžeci, a pobjednički pogodak za domaćine, i dvoboj osmine finala FA kupa kod drugoligaša Blackburna 21. veljače, postigao je Angelo Ogbonna u prvoj minuti sudačke nadoknade produžetka nakon ubačaja Dmitrija Payeta.

Bio je to već četvrti ogled Hammersa i Redsa ove sezone i Liverpool niti jednom nije slavio. West Ham je u prvenstvu upisao dvije pobjede (3-0, 2-0), prvi susret u FA kupu je završio 0-0, a sada je West Ham pobijedio nakon produžetaka.