FAVORITI KAŠLJUCALI U FINALNIM PROVJERAMA ZA RUSIJU: / Furija jedva protiv Maroka, Francuska kiksala sa SAD-om

Španjolska, Švedska, Francuska i Danska odigrale su posljednje pripremne utakmice uoči Svjetskog prvenstva

9.6.2018.
23:22
AFP PHOTO / PIERRE-PHILIPPE MARCOU

Danas su reprezentacije Švedske. Danske, Španjolske i Francuske odigrale su posljednje pripremne utakmice prije početka Svjetskog prvenstva u Rusiji.

Skandinavci su odigrali relativno dobro protiv južnoameričkih protivnika - Šveđani su odigrali nulu sa kvalitetnom momčadi Perua, dok su Danci sa 2:0 pobijedili Meksiko. Pogotke za Dance postigli su Poulsen i Eriksen, u 71. i 74. minuti.

Francuzi podbacili

Španjolci i Francuzi, koji su među najvećim favoritima za naslov u Rusiji, pomalo su razočarali. Furija je pobijedila 1-0 Tunis, koji se dugo organizirano branio i pratio iz kontranapada. Otpor je slomio Iago Aspas, koji je ušao u drugom poluvremenu i zabio u 84.

Francuska je odigrala 1-1 sa reprezentacijom Sjedinjeni Država, koja je vodila sve do 44. sve do 78. minute, kada je Kylian Mbappe poništio vodeći gol Greena.