OD OČAJA DO EUFORIJE / Ovako su izgledali Škoti u trenutku kad je Vlašić zabio, a ono što je uslijedilo malo kasnije ne može se opisati riječima

Škoti su bili poprilično u šoku nakon vodstva Vatrenih

22.6.2021.
22:11

Nakon prvog poluvremena susreta 3. kola D skupine EURO-a Hrvatska - Škotska u Glasgowu rezultat je 1-1.

GDJE JE BIO DO SADA /

Pogledajte kako je Nikola Vlašić velemajstorski zabio za vodstvo Vatrenih protiv Škotske

"Vatreni" su poveli u 17. minuti golom Nikole Vlašića, a izjednačio je Callum McGregor u 42. minuti.

Hrvatskoj za plasman u osminu finala treba pobjeda. U drugom susretu iz ove skupine Engleska na poluvremenu vodi protiv Češke sa 1-0, a pogodak je postigao Raheem Sterling u 12. minuti.

Trenutačnim rezultatima Engleska osvaja prvo mjesto u skupini, Češka je druga, dok Hrvatska i Škotska ispadaju.