KAKO S VATRENIMA? / Legenda dala savjet Englezima: 'Protiv Hrvatske je jedna stvar najvažnija inače bi mogli upasti u nevolje'

U nedjelju će ove dvije reprezentacije odmjeriti snage

7.6.2021.
8:27

Hrvatski protivnici u skupini na Euru, reprezentacija Engleske, u nedjelju je u zadnjoj pripremnoj utakmici slavila s 1:0 protiv Rumunjske.

Strijelac je bio Marcus Rashford u 68. minuti iz penala kojeg je izborio Jack Grealish. Imali su Englezi još jedan penal, u 78. minuti, ali je udarac s bijele točke Jordana Hendersona obranio rumunjski golman. U prvom poluvremenu Dominic Calvert-Lewin u 32. minuti i Jadon Sancho u 38. pogodili su prečku.

Teška utakmica

A legendarni engleski veznjaka i kapetan, Paul Ince, ustvrdio je kako Gordi Albion protiv Hrvatske mora pristupiti defenzivno.

"Prva utakmica će im biti posebno teška. Čeka ih Hrvatska, koja je dobra momčad. Najvažnije stvar iz te prve utakmice je osvojiti barem bod. Ako izgubite prvu utakmicu onda ste u nevoljama. Mogu vidjeti da Southgate na Hrvate pošalje dva defenzivna veznjaka, možda Henderson i Ricea i krenu s Mountom ispred njih", kazao je Ince za The Sun.

ISTAKNULI JEDNO IME /

Belgijci detektirali slabe točke Vatrenih: 'Hrvati su paničarili kad god bi on imalo loptu'

Engleska je pripreme završila s dvije pobjede uoči Eura, jer je prije četiri dana slavila kod kuće protiv Austrije s 1-0 golom 20-godišnjeg napadača Arsenala Bukaye Sake.