JESTE LI VIDJELI ŠTO JE MODRIĆ RADIO BELGIJCIMA? / O ovim potezima hrvatskog maestra još će se dugo pričati

Luka Modrić bio je najbolji igrač hrvatske reprezentacije u prijateljskoj utakmici protiv Belgije

6.6.2021.
23:23

U posljednjoj pripremnoj utakmici uoči Eura nogometna reprezentacija Hrvatske je u nedjelju u Bruxellesu izgubila od Belgije sa 0-1 (0-1), a jedini pogodak postigao je Romelu Lukaku u 38. minuti.

VATRENI PORAZOM U BELGIJI NAJAVILI EURO /

Hrvatska pala u Bruxellesu, Lukaku zabio za trijumf ‘Crvenih vragova’

Pogodak je pao nakon prekida, naše stare boljke. Nakon kornera nismo dobro očistili, lopta je ponovno ubačena u naš peterac, a Lukaku ju je iz blizine pospremio u mrežu.

Prvo ime Vatrenih i u ovoj utakmici bio je kapetan Luka Modrić, koji je na terenu proveo sat vremena i novom sjajnom partijom pokazao koliko je važan za Dalićevu ekipu.

Dugo će pamtiti Luku

Najviše pažnje privukao je jedan njegov velemajstorski potez iz 20. minute, kada je majstorski provukao loptu Yuriju Tielemansu kroz noge i pokrenuo hrvatski napad. Par minuta ranije majstorski se riješio i njegovog suigrača Yannicka Carrasca.