TOTALNA KATASTROFA / Srbin s terena otišao u suzama u 43. minuti, a sada mu je propao veliki transfer

Srušili su mu se svi snovi

17.6.2024.
12:26

Engleska je Europsko nogometno prvenstvo u Njemačkoj otvorila u nedjelju pobjedom 1-0 u Gelsenkirchenu protiv Srbije, a jedini gol postigao je Jude Bellingham u 13. minuti. Nakon poraza, Srbima je stigla još jedna loša vijest - zbog ozljede veznjak Filip Kostić (31) završio je nastup na Euru.

KAOS /

Kapetan zagrmio nakon poraza Srbije, Piksi mu odgovorio: 'Uh, to nikako nije dobro'

KAOS /

Kostić je počeo utakmicu protiv Engleza, a u 43. minuti sjeo je na travnjak i tražio zamjenu jer zbog ozljede više nije mogao igrati. Rasplakao se odlazeći u svlačionicu. Dan nakon utakmice srpski su mediji objavili da je Kostić ozlijedio koljeno te da više neće igrati na Euru.

Nakon toga stigla je nova loša vijest za Kostića. On je, naime, član talijanskog Juventusa čiju je klupu ovoga ljeta preuzeo Thiago Motta koji ne računa na njega i ovoga ljeta bio je pred odlaskom iz kluba.

Za njega je najzainteresiraniji bio turski Fenerbahče i Galatasaray, no nakon ove ozljede, koja bi mogla biti teža, sada mu je i transfer postao upitan.

Srbiju u skupini još čekaju utakmice protiv Danske i Slovenije.