RASPUCANI KILLER / Dva pogotka Klasnića za bod Boltona

U 16. kolu Premiershipa nakon tri mjeseca izbivanja na travnjak se vratio Luka Modrić u porazu 0:1 Tottenhama od Wolvesa.

12.12.2009.
17:26

Hrvatski reprezentativni napadač Ivan Klasnić postigao je dva pogotka za Bolton Wandererse koji su u 16. kolu engleskog nogometnog prvenstva na svom terenu odigrali protiv Manchester Cityja 3-3.

Klasnić je svoju momčad dva puta dovodio u vodstvo, 1:0 u 11. minuti i 3:2 u 53., ali gosti su se svaki put uspijevali vratiti i na kraju osvojiti bod. Strijelac trećeg gola za Bolton bio je Cahill (43), dok je dvostruki strijelac za Manchester City bio Tevez (28, 77), a jednoga je postigao Richards (45+2). Valja napomenuti da je City svoj treći pogodak postigao s igračem manje pošto je u 65. munti zbog drugog žutog kartona isključen Bellamy. Klasnić je na terenu proveo 72 minute.

Skraćene snimke utakmica 16. kola Premiershipa možete pogledati na posebnoj stranici našeg portala.