poraz za kraj / Dinamo pobrao i posljednju europsku pljusku

Golove za bugarskog prvaka postigli su Abalo (27) i Bezjak (73), dok je strijelac za Dinamo bio Čop (45).

12.12.2013.
20:48
Marko Prpic/PIXSELL

Nogometaši zagrebačkog Dinama zaključili su nastup u Europskoj ligi domaćim porazom od Ludogoreca 1-2 osvojivši u šest utakmica samo jedan bod uz negativnu razliku pogodaka 3-11.

U drugom dvoboju u skupini Čornomorec je u Eindhovenu u izravnom dvoboju za prolaz pobijedio PSV 1-0 golom Dja Djedejea u 59. minuti. Ukrajinci su od 87. minute igrali s igračem manje, no PSV nije uspio izjednačiti što bi mu bilo dovoljno za drugo mjesto u skupini.

Ludogorec je pobjedom u Maksimiru potvrdio prvo mjesto u skupini sa 16 bodova, Čornomorec je osvojio drugo mjesto sa 10 bodova