SPLIĆANI SE NE PREDAJU / Dinamo pobjegao Hajduku na +7

Hajduk je u 16. kolu izgubio u Puli od Istre 2:0, a Dinamo je utrpao Dragovoljcu šest komada i pobjegao Splićanima na sedam bodova prednosti.

20.11.2010.
17:39

U najgoroj utakmici ove sezone Hajduk je na gostovanju kod predzadnje Istre poražen 2:0, a Dinamo je na gostovanju kod "fenjeraša", Hrvatskog Dragovoljca upisao uvjerljivu pobjedu 6:0 i tako nakon 16. kola ima sedam bodova prednosti u odnosu na Hajduk.

Zagrepčani zajedljivo komentiraju kako im je žao da je Hajduk ispao iz utrke za naslov prvaka, a s Poljuda poručuju kako se nemaju namjeru predati.

Hajduk je u Puli prvo poluvrijeme imao terensku inicijativu, no u drugom dijelu utakmice sve se okrenulo. Istra je povela u 50. minuti golom Alimija, a konačnu pobjedu donio je Šehić 20 minuta kasnije.

U Dinamovoj golijadi sudjelovao je i Mateo Kovačić (16), kojemu mediji tepaju "hrvatski Messi", koji je ovim golom postao najmlađi strijelac u povijesti HNL-a.