SVLADALI VARAŽDIN / Dinamo pobjednik Kupa

Nogometaši Dinama osvajači su nogometnog Kupa za ovu sezonu. Ovo im je dvostruka kruna budući da su već ranije osvojili naslov prvaka.

26.5.2011.
5:23

Nogometaši Dinama osvajači su hrvatskog nogometnog Kupa za ovu sezonu. oni su u uzvratnom finalnom susretu kao gosti svladali Varaždin s 3-1 (0-1), te tako uz pobjedu od 5-1 iz prvog susreta otprije dva tjedna u Zagrebu u finalu slavili s uvjerljivih 8-2.

Varaždin je poveo preko Šafarića (6), a rezultat su u nastavku preokrenuli Ibanez (62), Badelj (70) i Beqiraj (82).

Dinamu je ovo 11. naslov pobjednika hrvatskog Kupu, dok je Varaždin i dalje bez trofeja iako je čak šest puta igrao u finalu.

Ove sezone osvojio je dvostruku krunu s obzirom da je ranije već osvojio naslov prvaka.