Novi poraz u Turskoj / Dinamo ispustio dva gola prednosti pa izgubio od Ukrajinaca

Dinamo je poveo u 15. minuti kad je Antolić asistirao Soudaniju, koji je iz blizine zatresao mrežu. Odmah su zaprijetili i preko Fernandesa, ali se rezultat nije mijenjao.

28.1.2014.
19:48
Marko Prpic/PIXSELL/Ilustracija

Nakon poraza od Züricha i odgođenog susreta protiv Sturma, Dinamo je zaigrao protiv Metalurga te izgubio 3:2 iako je vodio 2:0.

Činilo se kako će Modri doći do pobjede, no u nastavku je momčad iz Donjecka uspjela preokrenuti rezultat.

Dinamo je poveo u 15. minuti kad je Antolić asistirao Soudaniju, koji je iz blizine zatresao mrežu.

Odmah su zaprijetili i preko Fernandesa, ali se rezultat nije mijenjao.

Nakon poluvremena, povisili su vodstvo kad je Čop natrčao na odbijenu loptu od strane vratara Bandure te pogodio za 2:0.

Alexandre je izjednačio iz slobodnog udarca, a Modre je u prednosti držao Sandomierski.

Ukrajinci su došli do preokreta kad je u 68. minuti Bolbat pucao s ruba kaznenog prostora te je lopta okrznula Addyja i prevarila Dinamovog vratara pa završila u mreži.

Hazarjan je zaključio susret sedam minuta kasnije svojim golom, a u završnici su Modri pokušavali doći do poravnanja, no mreža Donjecka nije se više zatresla.