MODRI U PORTUGALU / Dinamo dogurao do finala Atlantic kupa

Nogometaši Dinama prošli su do finala Atlantic kupa na pripremama u portugalskom Algarveu gdje će igrati protiv danskog Midtyllanda.

6.2.2012.
7:58
PIXSELL

Hrvatski nogometni prvak Dinamo plasirao se u finale Atlantic kupa, pripremnog turnira u portugalskom Algarveu. "Modri" su u susretu trećeg kola odigrali 1:1 protiv danskog Midtjyllanda što je bilo dovoljno da se obje ekipe plasiraju u finale, pa će u utorak ponovo igrati međusobno.

Dinamo je poveo golom Tonela u šestoj minuti, a izjednačio je Poulsen u 90. minuti. Dinamo je od 12. minute igrao s igračem manje nakon što isključen Jerko Leko koji je kao zadnji čovjek rušio Nworuha za što je dobio crveni karton.

Dinamo je natjecanje u skupini Atlantic kupa okončao s dvije pobjede (Odense, Helsingborg), te jednim neodlučenim ishodom (Midtjyllanda), a sedam bodova je skupio i danski sastav pa će se još jednom sučeliti i odlučiti tko je bolji.