UHVATILI PRIKLJUČAK / Čudesan preokret Manchestera na Boxing Day

ManU je pobjedom zasjeo na šesto mjesto s pet bodova manje od vodećeg Liverpoola, dok je Hull City na 12. poziciji.

26.12.2013.
16:17
AP Images

U prvoj utakmici 18. kola Engleske lige i prvoj utakmici na Boxing Day nogometaši Manchester Uniteda slavili su na gostovanju kod Hull Citya s 3-2, iako su gubili s 0-2.

Hull City je fantastično započeo utakmicu i zarana poveo zgodicima Jamesa Chestera (4) i Davida Meylera (13), da bi United do poluvremena poravnao preko Chrisa Smallinga (19) i Waynea Rooneya (26). Pobjednički zgoditak zapravo je autogol Jamesa Chestera (66), a igrač Uniteda Antonio Valencia je u 90. minuti zaradio crveni karton.