SLAVITE HRVATI, ZASLUŽILI STE / Fešta u svlačionici ne prestaje: I Ćorluka objavio djelić vatrene atmosfere! Evo koja pjesma se pjeva

Video iz svlačionice objavio je pomoćni trener reprezentacije Vedran Ćorluka.

17.12.2022.
19:18
Screenshot/Instagram

Hrvatska nogometna reprezentacija osvojila je treće mjesto na Svjetskom prvenstvu nakon što je u Dohi porazila Maroko s 2-1 (2-1).

MA BRAVO /

Je li i on bio vaš favorit? Evo tko je izabran za najboljeg igrača utakmice za broncu

MA BRAVO /

Za Hrvatsku su zabijali Joško Gvardiol (7) i Mislav Oršić (42), a za Maroko Achraf Dari (9).

Hrvatska je povela udarcem glavom Joška Gvardiola nakon uigrane akcije i dodavanja također glavom Ivana Perišića u 7. minuti. Marokanci su izjednačili samo dvije minute kasnije, kada je nakon slobodnog udarca potpuno sam ostao stoper Achraf Dari (9), koji je glavom poslao loptu u mrežu. U 42. minuti Vatreni opet vode nakon dodavanja Marka Livaje i preciznog lob-udarca s vrha kaznenog prostora Mislava Oršića.

Vatreni su novi povijesni uspjeh znali proslaviti, a video iz svlačionice objavio je pomoćni trener reprezentacije Vedran Ćorluka.