DERBI ODLUČEN IZ PENALA / Chelsea okrenuo Man.United

U zaostaloj utakmici engleskog Premiershipa, Chelsea je u utorak na svom Stamford Bridgeu pobijedio Manchester United rezultatom 2:1.

1.3.2011.
21:40

U zaostaloj utakmici engleskog Premiershipa, Chelsea je u utorak na svom Stamford Bridgeu pobijedio Manchester United rezultatom 2:1.

Vragovi su došli u vodstvo u 30. minuti odličnim udarcem Rooneya, koji se izvukao nekažnjeno iako je laktom namjerno udario igrača u posljednjoj utakmici protiv Wigana.

Chelsea je došao do izjednačenja u 54. minuti preko Luiza, a konačni je rezultat postavio Lampard u 79. minuti iz penala.

U sudačkoj nadoknadi crveni je karton dobio kapetan Manchestera Nemanja Vidić, koji će zbog toga propustiti nedjeljni meč protiv Liverpoola.

Na tablici i dalje vodi Manchester United, ali mu se Arsenal, koji ima utakmicu manje, sada može približiti na samo jedan bod razlike.