IZNENADILI PRVAKE / Chelsea doživio neugodan poraz u Americi

Najbolji igrači američke nogometne lige okupljeni u MLS All Stars pobijedili su europske prvake golom Johnsona u sudačkoj nadoknadi.

26.7.2012.
9:49
AP

PHILADELPHIA - Najbolji igrači američke nogometne lige okupljeni u MLS All Stars pobijedili su engleskog prvoligaša i pobjednika Lige prvaka Chelsea 3-2 (1-1) u srijedu u prijateljskoj utakmici u PPL Parku u Philadelphiji zahvaljujući pogotku koji je u sudačkoj nadoknadi postigao EddieJohnson.

Amerikanci su poveli golom ChrisaWondolowskog u 21. minuti, a deset minuta kasnije JohnTerry je izjednačio. FrankLampard je doveo Engleze u vodstvo u 58. minuti, no onda je ChrisPontius izjednačio na 2-2 u 73. minuti da bi Johnson u sudačkoj nadoknadi donio pobjedu najboljim igračima MLS-a.