ZAGREB U ČETVRTFINALU / Červar pošteno namučio svoj bivši klub

Hrvatski rukometni prvak Zagreb CO prošao je četvrtfinale Lige prvaka nakon pobjede protiv Metalurga Line Červara 26:21 u uzvratnom dvoboju osmine finala.

25.3.2012.
11:01
PIXSELL

Rukometaši Zagreb CO-a plasirali su se u četvrtfinale Lige prvaka nakon što su u uzvratnom dvoboju u pred 13.000 gledatelja u zagrebačkoj Areni slavio protiv skopskog Metalurga s 26:21 (12:10), te tako nadoknadio zaostatak od 18:19 iz Makedonije.

Hrvatski prvak je do trijumfa nad momčadi koju vodi LinoČervar došao u samoj završnici, u zadnjih deset minuta, nakon što je Metalurg početkom drugog poluvremena držao neriješeni rezultat.

Kod Zagreba su najviše pogodaka postigli Horvat (8), Štrlek (4), Marić (3) i Kopljar (3), uz 10 obrana Šege, dok su goste predvodili Mojsovski sa sedam zgoditaka i Stanić s 12 obrana.

Ždrijeb četvrtfinala Lige prvaka je u utorak u Beču, a prve utakmice sredinom travnja.