LUDNICA NA GOODISON PARKU / Bilić ne posustaje: nevjerojatan preokret West Hama za samo 12 minuta!

Everton je vodio 2:0, a mogao je i povećati prednost da je Lukaku bio precizan s bijele točke

5.3.2016.
18:49

U londonskom derbiju 29. kola Premier lige u subotu su Tottenham i Arsenal odigrali 2-2, ali najuzbudljivije je bilo na Goodison Parku gdje je Bilićev West Ham svladao Everton sa 3-2 pogotkom Dimitrija Payeta u 90. minuti.

Everton je poveo golom Lukakua u 13. minuti, ali u 34. je ostao sa igračem manje nakon što je crveni karton dobio Kevin Mirallas. No, u 56. minuti Aaron Lennon povečava vodstvo domaćina. Romelu Lukaku je mogao u 69. minuti povećati prednost Evertona na 3-0, ali nije iskoristio penal.

Nakon toga uslijedio je nevjerojatan preokret, koji se je dogodio u posljednjih 12 minuta utakmice, a započeo ga je Michail Antonio pogotkom u 78. minuti. Na 2-2 je poravnao Diafra Sakho u 81., a Payet u 90. minuti donosi treću uzastopnu pobjedu "čekićarima".

No,  Michail Antonio je zasigurno zaslužio posebnu premiju, jer je bio strijelac i u prethodna dva kola, u pobjedama protiv Sunderlanda (1-0)  i Tottenhama (1-0).