BAYERN TEŽE OD OČEKIVANOG SLAVIO U MOSKVI, INTERU SAMO BOD: / Nerazzurri protiv Šahtara promašivali nemoguće pa opet kiksali

Od 18.55 odigrane su dvije utakmice 2. kola Lige prvaka u skupinama A i B.

27.10.2020.
20:50

Nogometaši europskog prvaka Bayerna slavili su u 2. kolu A skupine Lige prvaka u Moskvi kod Lokomotiva s 2-1, dok su u skupini B Šahtar i milanski Inter u Kijevu odigrali 0-0.

Europski prvak Bayern je teškom mukom slavio u Moskvi.

Bavarci su poveli u 13. minuti kada je Leon Goreztka ispratio dobro dodavanje Pavarda i zabio udarcem glavom. Bayern je dominirao i propustio nekoliko prilika za povećanje vodstva, a to im se osvetilo u 70. minuti kada je Anton Mirančuk izašao sam ispred Neuera i izjednačio. U 79 minuti Martinez je proigrao Joshuu Kimicha koji snažnim udarcem ponovno donosi vodstvo europskom prvaku.

Bivši hrvatski reprezentativac Vedran Ćorluka zamijenjen je u poluvremenu kod Lokomotiva.

U ovoj skupini kasnije igraju Atletico Madrid i Salzburg.

Festival promašaja

U Kijevu je ukrajinski Šahtar nakon pobjede nad Realom u Madridu, ostao neporažen doma protiv Intera, koji sada ima dva remija iz dva susreta. Iako se u ovoj utakmici očekivalo puno golova, ona je završila bez golova,uz veliku dominaciju Intera. U 17. minuti igrač gostiju Barella pogodio je gredu, potom je okvir gola zatresao i Lukaku, a najveću priliku propustio je napadač Intera Lautaro Martinez u 54. minuti, kada je nakon udarca Marcela Brozovića pokupio odbijenu loptu i promašio prazna vrata.

Brozović je odigrao cijeli susret za Inter, a Ivan Perišić je ušao u 72. minuti.

U ovoj skupini kasnije igraju Borussia Mönchengladbach i Real Madrid.

Skupina A:

Lokomotiv Moskva - Bayern Munchen 1:2 (Miranchuk 70', Goretzka 14', Kimmich 79')

Lokomotiv: Guilherme - Zhivoglyadov, ćorluka (c), Murilo, Rybus; Ignatjev, Magkeev, Miranchuk; Krychowiak, Ze Luis, Smolov

Bayern: Neuer (c) - Pavard, Süle, Alaba, Hernandez - Kimmich, Goretzka - Müller, Tolisso, Coman - Lewandowski

Tablice omogućuje SofaScore LiveScore

Skupina B

Šahtar - Inter 0:0

Šahtar: Trubin; Dodò, Khocholava, Bondar, Korniienko; Maycon, Marcos Antonio; Tete, Marlos, Solomon; Dentinho

Inter: Handanovič; D'Ambrosio, De Vrij, Bastoni; Hakimi, Brozović, Vidal, Young; Barella; Lukaku, Lautaro Martinez

90' + 3' Gotove su utakmice: Bayern je s 2:1 pobijedio Lokomotiv, a Inter i Šahtar su odigrali bez pogodaka.

88' Nogometaši Bayerna mirno kontroliraju utakmicu i čekaju posljednji sučev zvižduk.

79' GOL Bayern ponovno vodi, za 2:1 zabio je Kimmich atraktivnim udarcem s 18 metara. Pogodak možete vidjeti OVDJE.

72' U utakmici u Ukrajini upravo je u igru u momčadi Intera ušao hrvatski reprezentativac Ivan Perišić. To je bila prva zamjena koju je Conte napravio.

70' GOL Lokomotiv je izjednačio, Miranchuk je lijepo pogodio za 1:1 nakon ubacivanja s desne strane. Gol pogledajte OVDJE.

65' Lokomotiv pritišće Bayern, pucao je Ignatyev, ali Neuer brani.

54' Ogromna prilika za Inter u Ukrajini, Brozović je pucao, Turbin obrtanio, a odbijena lopta je stigla do Martineza koji promašuje prazan gol. Mogli bi Talijani dugo žaliti za ovom šansom.

46' Ćorluka neće igrati u drugom poluvremenu, ozlijedio se u prvom dijelu pa je umjesto njega u igri Rajković koji je do sada odigrao samo jednu utakmicu za rusku ekipu.

46' Počelo je drugo poluvrijeme na obje utakmice.

45' Kraj je i u Ukrajini, nakon prvih 45 minuta nema golova u dvoboju Šahtara i Intera.

45' Završilo je prvo poluvrijeme na utakmici Bayerna i Lokomotiva nakon kojeg gosti vode 1:0.

44' Lokomotiv je krenuo u totalnu ofenzivu u samoj završnici, ali ne uspijeva stvoriti opasniju šansu.

39' Nogometaši Lokomotiva ohrabrili su se pred kraj prvog dijela i pokušavaju stići do izjednačenja, Krychowiak je pucao, ali promašuje cijeli gol.

35' Bayern u potpunosti kontrolira igru u Moskvi, a nogometaši Lokomotiva izgledaju prilično nemoćno protiv europskog prvaka. Samo je pitamnje trenutka kada će još jedna lopta završiti u mreži domaćina.

25' Inter opasno pritišće gol Šahtara i pravo je čudo što već ne vodi. Dvije dobre prilike popustio je Lukaku.

24' Umalo 2:0 za Bayern u Moskvi, Coman je opasno pucao, ali pogađa okvir gola.

15' U utakmici u Ukrajini Inter se oslobodio početnog pritiska i sada je opasnija momčad. Lukaku i Martinez pprijete golu Šahtara, li rezultat je i dalje 0:0.

14'Gol, Bayern je poveo u Moskvi, a strijelac za 1:0 je Goretzka koji je pogodio glavom nakon sjajne akcije. Pogodak možete vidjeti OVDJE.

8' Umalo je sada Bayern poveo, Lewandowski je bio u skoku, ali nije dobro reagirao na centaršut i lopta ga je pogodila u rame. Ne promašuje on često ovakve šanse.

5' Krenuli su dbro i nogometaši Šahtara, Dodo i Tete pokušavaju probiti obranu Intera i izgledaju jako opasno.

3' Lokomotiv je iznenadio i krenulo jako ofanzivno protiv Bayerna, uputili su Rusi par udaraca, ali Neuer se ne da iznenaditi.

1' Počele su utakmice.

[PROMO] Najbolje koeficijente i 100% bonusa na uplate do 1000 kuna potražite u kladionici Germania.