U SJAJNOJ FORMI / Bayer slavio u gostima, Ćorluka opet odličan

U subotu je odigrana glavnina utakmica 23. kola njemačke Bundeslige.

25.2.2012.
18:22
PIXSELL

KOELN - Hrvatski nogometni reprezentativac VedranĆorluka odigrao je svih 90 minuta za Bayer iz Leverkusena koji je u susretu 23. kola njemačkog prvenstva kao gost svladao Koeln sa 2-0 (1-0).

Strijelac oba gola bio je LarsBender (16, 51). Za vodeći pogodak asistirao je Ćorluka.

Ovom pobjedom Bayer je stigao na peto mjesto sa 37 bodova, jednim više od šestog Werdera.

MatoJajalo igrao je za Koeln, koji sa 24 boda drži 14. mjesto, do 75. minute.

AndreMijatović odigrao je čitavu utakmicu za Herthu iz Berlina koja je pretrpjela šesti uzastopni prvenstveni poraz, ovoga puta sa 0-3 na gostovanju kod Augsburga. Ovakvim ishodom Augsburg je pretekao Herthu na 15. mjestu ljestvice, Augsburg ima 21, a Hertha 20 bodova.

IvanSantini igrao je za Freiburg do 66. minute u 1-4 porazu na gostovanju kod Stuttgarta, pa je njegova momčad ostala posljednja, 18. sa 18 bodova.

SrđanLakić igrao je do 73. minute u 2-1 pobjedi Hoffenheima na gostovanju kod Wolfsburga za koji nije igrao MarioMandžukić.

Na vrhu je Borussia iz Dortmunda sa 49 bodova ispred Borussije iz Moenchengladbacha koja ima 47, treći Bayern ima 45, a četvrti Schalke 04 44 boda s tim da sje samo sastav iz Moenchengladbacha odigrao svoju susret 23. kola.