PAO I BAYERN / Basel nastavlja skidati skalpove

Švicarski prvak Basel iznenadio je najtrofejniji njemački klub Bayern München u prvoj utakmici osmine finala nakon pobjede od 1:0 izborene pred sam kraj susreta.

22.2.2012.
22:33
101greatgoals.com

Nogometaši švicarskog prvoligaša Basela srušili su bavarskog diva Bayern München u prvoj utakmici osmine finala na svom St. Jakob Parku.

Strijelac pobjedonosnog pogotka bio je mladi švicarski reprezentativac Valentin Stocker u 86. minuti susreta.

Ivica Olić ušao je u igru za Bayern u 89. minuti, dok je Danijel Pranjić ostao čitavu utakmicu na klupi.

Švicarska momčad u ranijoj fazi natjecanja po grupama izbacila je veliki Manchester United koji je svoj put nastavio u Europa ligi.

U drugoj utakmici večeri Marseille je golom Dede Ayewa u 92. minuti susreta svladao momčad Intera.