BARCELONA JEDVA POBIJEDILA DRUGOLIGAŠA: / Katalonci se namučili za četvrtfinale, Messi stigao do impresivnog rekorda

Argentinac je u posljednjih 15 sezona dao najmanje 15 golova

27.1.2021.
23:14
Profimedia, Xinhua

Nogometaši Barcelone i Seville izborili su četvrtfinale španjolskog Kupa kralja u srijedu, a gol za Sevillu polučio je Ivan Rakitić.

[VIDEO] FANTASTIČAN POGODAK IVANA RAKITIĆA: /

Rijetkim igračima bi ovako nešto palo na pamet

Sevilla je kod kuće s 3-0 nadigrala Valenciju, a zadnji gol za Andalužane postigao je Rakitić.

Barcelona je jedva prošla gostovanje kod drugoligaša Raya Vallecana s 2-1, te je malo nedostajalo da doživi sudbinu Atletica i Reala, koji su ispali od nižerazrednih momčadi.

Iako su došli s vrlo jakom postavom, Katalonci su se mučili i došli u zaostatak u 63. minuti, kada je za Rayo pogodio FranGarcia. U 70. minuti izjednačio je Messi na dodavanje Griezmanna, da bi deset minuta prije kraja De Jong pogodio za pobjedu Barcelone.