TRIJUMF USRED MÜNCHENA / Barça s B sastavom razbila Bayern!

Europski prvak pobjednik je Audi kup u Münchenu. Katalonci su u finalu pred 70.000 ljudi nadigrali Bayern s 2:0 te u istom sastavu u kojem su zaigrali u Splitu osvojila ovaj jaki turnir.

28.7.2011.
10:20

Igrač finala u Allianz Areni bio je mladi Thiago Alcantara koji je postigao oba gola za pobjedničku momčad.

20-godišni vezni igrač Barcelone načeo je mrežu Bavaraca u 43. minuti na dodavanje Soriana, dok je u 75. minuti preciznim opet svladao Hans-Jörg Butta.

U početnom sastavu Bayerna našal su se oba hrvatska reprezentativca - Danijel Pranjić je odigrao cijeli susret, dok je ivica Olić igru napustio u 67. minuti.

U dvoboju za 3. mjesto Internacional iz Porto Alegrea je boljim izvođenjem jedanaesteraca svladao  AC Milan. U regularnih 90 minuta utakmice bilo je 2:2.